خرید آب تصفیه کن خانگی با بهترین قیمت از تصفیه آسا

خرید آب تصفیه کن خانگی با بهترین قیمت از تصفیه آسا

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

خرید آب تصفیه کن خانگی با بهترین قیمت از تصفیه آسا

خرید آب تصفیه کن خانگی با بهترین قیمت از تصفیه آسا

شرکت تصفیه آسا با بیش از یک دهه سابقه تخصصی، واردکننده و عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل در ایران به شمار میرود. در مراکز خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران، برندهای بسیار زیاد ایرانی، چینی، تایوانی و… یافت میشوند با سیستم های تصفیه آب خانگی متفاوت و به روش های زیادی آب آشامیدنی لوله کشی شهری را تصفیه مینمایند.

با این حال تصفیه آسا با بررسی دقیق هر یک از دستگاه های عرضه شده در این مجموعه به شما این اطمینان را میدهد که بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی را طبق نیاز و بودجه خود تهیه خواهید نمود و کیفیت دستگاه های شرکت تصفیه آسا قابل مقایسه با برندهای متفرقه موجود در بورس فروش دستگاه، نخواهند بود.

انواع دستگاه آب تصفیه کن تایوانی اصل

همچنین قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا Minerva که نمایندگی تصفیه آب انحصاری مارک مینروا شرکت دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا میباشد در سراسر ایران یک قیمت مشخص بوده و این محصول علاوه بر گارانتی قطعات، تضمین قیمت نیز خواهد داشت تا با خیالی آسوده به خرید آب تصفیه کن تصفیه آسا خانگی بپردازید.

دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی

قیمت تصفیه آب خانگی تایوانی اصل با توجه به مسائل مختلفی تعیین میگردد. یکی از این موارد “سیستم و روش” تصفیه کننده آب آشامیدنی میباشد که در انواع دستگاه ها متفاوت است. بروزترین شیوه تصفیه ی آب آشامیدنی در دنیا، سیستم اسمز معکوس RO Reverse Osmosis System است که با دارا بودن فیلتر ممبران اسمز معکوس توانایی حذف املاح مضر آب آشامیدنی را تا ابعاد 0,0001 میکرون نیز دارد. بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران، برند مینروا Minerva تایوان اصل است که از سیستم اسمز معکوس پمپ و مخزن دار برای تصفیه ی آب آشامیدنی شهری استفاده مینماید

از دیگر مواردی که برای قیمت آب شیرین کن خانگی حائز اهمیت است به کیفیت دستگاه و فیلتر تصفیه آب استفاده شده در آن برمیگردد. برای مثال قیمت بهترین تصفیه آب خانگی با فیلترهای چینی یا ممبران تقلبی 11 لایه، طبیعتا ارزان تر از قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل با ممبران 13 لایه ریزبافت است. اینها نکات ساده ای است که فروشگاه های تصفیه آب باید حتما شما را در جریان قطعات به کار رفته در دستگاه عرضه شده خود به اطلاع شما عزیزان برسانند.

از دیگر مواردی که در قیمت دستگاه آب تصفیه کن اهمیت چشم گیری پیدا مینماید شرکت فروش این محصول و خدمات پس از فروش آن است. تصفیه آسا با ارائه گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات، اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب و پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته، ارزنده ترین خدمات ممکن برای دستگاه را به شما عرضه مینماید.

خرید بهترین آب تصفیه کن خانگی برای آپارتمان

این روز ها که استفاده از آب تصفیه کن خانگی به دلیل آلودگی آب شهری اهمیت زیادی پیدا کرده است، خرید بهترین دستگاه برای منازل نیازمند این است که اطلاعات کافی در رابطه با انواع دستگاه های تصفیه آب و مارک های معتبر آن داشته باشید. وجود برند های مختلف و تنوع آن ها در بازار، انتخاب را برای بسیاری از افراد دشوار کرده است. برای این که در هنگام خرید به راحتی بتوانید دستگاه تصفیه آب مناسب خود را انتخاب نمایید، ما در این مقاله به شما انواع دستگاه های آب تصفیه کن و مارک های معتبر آن را معرفی خواهیم کرد و هم چنین نکات مهم در خرید آن را نیز بررسی می کنیم تا مناسب ترین دستگاه را برای منزل خود تهیه نمایید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی سایت تصفیه آسا

دستگاه تصفیه آب آپارتمانی بر اساس تعداد فیلتر به کار رفته در آن ها، کارکرد های متفاوتی دارند. اسمز معکوس ، قلیایی و اولترا فیلتراسیون انواع دستگاه تصفیه آب خانگی می باشند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

اسمز معکوس

در میان انواع روش های موجود برای تصفیه کردن آب، اسمز معکوس مهم ترین و بهترین روش می باشد. سیستم RO در مرحله اول تا سوم دستگاه، رسوبات و املاح درشت و مواد شیمیایی مثل کلر را از بین می برد و سپس به حذف نیترات و فلوراید در آب و دیگر فلزات سنگین و مواد مضر می پردازد. این دستگاه با فیلتر ممبران در مرحله چهارم با حذف املاح و نمک ها، سختی آب را کاهش می دهد و آب را شیرین کرده و در بهتر شدن مزه و بوی آب بسیار موثر است. از دیگر مزایای این دستگاه می توان به حفظ مواد معدنی موجود در آب اشاره کرد که توسط فیلتر مینرال این کار انجام می شود تا سختی آب تنظیم و خواص معدنی آن حفظ شود.

دستگاه های اسمز معکوس دارای پمپ و مخزن هستند. پمپ در این دستگاه به فیلتر ممبران کمک می کند تا آب با فشار زیاد از آن عبور کند و فرایند اسمز معکوس شکل بگیرد. مخزن دستگاه نیز آب را درون خود ذخیره می کند تا با هر بار باز کردن شیر دستگاه، آب تصفیه شده داشته باشید حتی در زمان قطعی برق. با تمام شدن آب درون مخزن، دستگاه به طور خودکار دوباره روشن شده و شروع به تصفیه آب می کند. دستگاه های اسمز معکوس بین 6 الی 8 مرحله می توانند داشته باشند و اضافه شدن فیلتر های دیگر به آن بر اساس نیاز شما از دستگاه تصفیه می باشد.

اولترا فیلتراسیون

یکی دیگر از روش های تصفیه آب، اولترا فیلتراسیون می باشد. در این سیستم مواد جامد و رسوبات آب از آن جدا می شود و هر گونه ناخالصی و مواد شیمیایی موجود در آب از بین می رود. در دستگاه تصفیه آب UF به دلیل این که از فشار طبیعی خود آب استفاده می شود نیازی به پمپ نیست و دستگاه بدون برق کار می کند. بنابراین می توان گفت از مزایای اصلی این دستگاه کم مصرف بودن آن می باشد. فیلتر های UF در از بین بردن رسوبات، شن و ماسه و ویروس های آب به خوبی عمل می کنندو منافذ فیلتر های این دستگاه قطر بیشتری نسبت به فیلتر ممبران اسمز معکوس دارد، بنابراین برای حذف بخشی از آلاینده های آب به خصوص املاح مضر قدرت روش RO را ندارد.

دستگاه UF فرایند بسیار ساده ای دارد و یک دستگاه بدون مخزن می باشد. به همین علت زمان بیشتری را صرف تصفیه کردن آب می کند و در هنگام باز کردن شیر دستگاه در همان لحظه آب تصفیه می شود. اولترا فیلتراسیون قیمت ارزان تری نسبت به سایر دستگاه ها دارد و مناسب مکان هایی با فضای محدود است.

قلیایی

دستگاه تصفیه آب قلیایی یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب آپارتمانی می باشد. این دستگاه از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می کند و دارای یک فیلتر قلیایی علاوه بر فیلتر های اصلی است. اما کارایی این فیلتر چیست؟ فیلتر ممبران و دیگر فیلر های اسمز معکوس تمام املاح معدنی آب را حذف می کنند و سختی آب را تا حد زیادی کاهش می دهند. این امر باعث می شود تا آب اسیدی شود و PH آن پایین بیاید. آب اسیدی برای بدن تاثیرات منفی دارد به خصوص معده و دستگاه گوارش که رفلاکس و یا سوزش معده یکی از اثرات آن است. این مشکل در اثر خوردن غداهای چرب و اسیدی به وجود می آید. فیلتر قلیایی با اضافه کردن مواد و املاح معدنی مفید مثل کلسیم و پتاسیم به آب، سختی آن را افزایش می دهد تا اندازه ای که برای بدن ضرر نداشته باشد. این امر باعث افزایش PH آب و قلیایی شدن آن می شود. آب قلیایی آنتی اکسیدان های فراوانی دارد که باعث جلوگیری از ابتلا به سرطان می شود. به دلیل متفاوت بودن ساختار مولکولی این آب، بهتر جذب بدن شده و آب رسانی بهتری دارد. این آب متابولیسم بدن را نیز افزایش می دهد و باعث کاهش چربی بدن می شود.

برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب تایوانی

بهترین و معتبر ترین مارک های دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی می باشند. کشور تایوان سال های زیادی است که مرکز اصلی و مهم تولید آب تصفیه کن های خانگی می باشد که کیفیت و عملکرد بسیار بالایی دارند. برند های تایوانی همواره پر فروش ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی بوده اند و تا به امروز مشتریان زیادی را به خود در سراسر دنیا جذب کرده اند. مینروا، سی سی کا و سافت واتر برند های معتبر دستگاه تصفیه آب تایوانی می باشند که در ادامه راجع به هر یک از آن ها توضیح خواهیم داد.

برند مینروا

برند مینروا سابقه ای نزدیک به 90 سال یعنی در حدود یک قرن در تولید انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی دارد. این برند تایوانی در ایران حدودا یک دهه است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است و پر فروش ترین دستگاه تصفیه آب در بازار ایران می باشد. کیفیت فیلتر ها و قطعات دستگاه تصفیه آب مینروا بسیار بالا و مطابق با استاندارد های جهانی می باشد. گواهینامه های دریافت شده توسط این شرکت عبارتند از استاندارد سازمان غذا و داروی آمریکا FDA ، استاندارد سازمان جهانی بهداشت NSF ، گواهینامه ی تاییدیه اروپا CE و استاندارد جهانی کنترل کیفیت آب آشامیدنی WQ.

تصفیه آب مینروا از سیستم RO یا همان اسمز معکوس که یکی از به روزترین روش ها برای تصفیه آب است استفاده می کند و دارای فیلتر ممبران آمریکایی مارک FILMTEC است که تا 0001/0 میکرون قادر به حذف املاح مضر آب می باشد. قطعات و فیلتر های آن بسیار با کیفیت و درجه یک و ساخت تایوان هستند و دارای نماد اصالت و هم چنین حک برجسته برند می باشد که تشخیص اصل و تقلبی بودن دستگاه را راحت تر می کند.

مخزن آن دارای حجمی 16 لیتری برای نگهداری آب در زمان قطعی برق و آب است و موتور پمپ قدرتمندی نیز دارد. اتصالات دستگاه مینروا به صورت کوئیک فیتینگ می باشد که نشتی آب را به صفر می رساند و آب بندی بهتری دارد. این برند دارای انواع آب تصفیه کن با قیمت های ارزان و قیمت های بالاتر می باشد و انواع فیلتر قلیایی کننده جهت افزایش سختی آب و افزودن خواص آنتی اکسیدانی به آن، فیلتر آنتی باکتریال و اکسیژن ساز جهت افزایش انرژی آب و حذف باکتری های آن و فیلتر فرا بنفش برای از بین بردن میکروارگانیسم های موجود در آب مانند انواع میکروب ها و ویروس ها را دارا می باشد.

انواع آب تصفیه کن خانگی مینروا عبارتند از مدل 6 مرحله ای آب معدنی ساز، تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی کننده، تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز و تصفیه آب 8 مرحله ای یو وی دار فرا بنفش که مناسب چاه خانگی می باشد. مینروا بی شک بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی است و پر فروش ترین مدل آن دستگاه 8 مرحله ای اکسیژن ساز است که یک دستگاه کامل و حرفه ای می باشد.

یکی از مزیت های مینروا قیمت مناسب آن است که به دلیل داشتن نمایندگی انحصاری در ایران با قیمت یکسانی در همه جا به فروش می رسد.

عملکرد سیستم تصفیه آب اسمز معکوس مینروا به این شکل است که ابتدا آب از سه فیلتر پیش تصفیه آن یعنی فیلتر پرو پیلن و گرانول فعال و پست کربن عبور می کند و مواد جامد و درشت تر آب مثل رسوبات از بین می روند و گاز های شیمیای محلول در آب نیز حذف می شوند و سپس وارد مهم ترین و اصلی ترین فیلتر یعنی ممبران می شود و تا 99 درصد املاح و مواد مضر باقی مانده تا ریز ترین اندازه از بین می روند. بعد از آن فیلتر پست کربن وظیفه ی بهبود مزه و بوی آب را به عهده دارد و فیلتر مینرال نیز مواد معدنی مفید را تا حد استاندارد لازمه ی بدن به آب اضافه می کند. فیلتر های قلیایی کننده و اکسیژن ساز و فرا بنفش نیز با توجه به مدل دستگاه به آن اضافه می شوند.

دستگاه تصفیه آب چیست؟

تصفیه آب فرآیند حذف مواد شیمیایی نامطلوب، آلاینده های بیولوژیکی، مواد جامد معلق در آب که باعث افزایش سختی آب آشامیدنی میگردند و تصفیه ی گازهای شیمیایی از آب آلوده است. هدف از تصفیه آب لوله کشی شهری به طور کلی حذف املاح مضر موجود در آب آشامیدنی برای افزایش کیفیت آب آشامیدنی و افزایش سلامت بدن انسان است. بیشتر آب برای نوشیدن انسان تصفیه و ضد عفونی میگردد تا مطابق استانداردهای سازمان جهانی بهداشت WHO و NSF و همچنین گواهینامه بین المللی تست کیفیت آب آشامیدنی WaterQuality، آبی پاکیزه و سالم برای نوشیدن در اختیار داشته باشیم. اما ممکن است تصفیه آب برای اهداف مختلف دیگری از جمله کاربردهای پزشکی، دارویی، شیمیایی و تصفیه آب صنعتی نیز مورد استفاده قرار گیرد. روشهای کاربردی برای حذف املاح مضر موجود در اب آشامیدنی شامل فرآیندهای فیزیکی مانند فیلتراسیون، رسوبگذاری و تقطیر میباشند.

برای تصفیه آب از فرآیندهای بیولوژیکی همچون فیلترهای شنی رزین، یا کربن فعال Activated Carbon نیز مورد استفاده قرار گیرند. برای انگل زدایی آب چاه خانگی نیز از دستگاه تصفیه آب RO مجهز به لامپ یو وی UV اشعه ماورا بنفش Ultra-Violet استفاده میگردد تا میکروب زدایی آب آلوده به صورت کامل انجام گرفته و باعث بیماری های گوارشی پس از مصرف و نوشیدن نشوند.

دستگاه تصفیه آب خانگی غلظت ذرات معلق از جمله انگل، باکتری، جلبک، ویروس و قارچ را داخل میدهد. همچنین طیف وسیعی از مواد حل شده در آب لوله کشی شهری همچون نیترات و حتی فلوراید که بر اثر کلرزنی در آب حل میگردد، توسط تصفیه آب زیرسینکی اسمز معکوسReverse Osmosis حذف کامل میگردند.

استانداردهای کیفیت آب آشامیدنی معمولا توسط دولتها یا با سازمانهای بین المللی بهداشت تعیین میشوند تا در سراسر دنیا طبق این استانداردها کیفیت آب آشامیدنی تنظیم و مصرف شود و این مسئله ارتباط مستقیم به سلامت جهانی دارد. این استانداردها بسته به میزان استفاده از آب، شامل حداقل و حداکثر آلاینده های مختلف موجود در آب میگردند.

هدف از تصفیه آب چیست؟

هدف اصلی از تصفیه آب، کاهش سطح املاح ناخواسته و آلوده در آب آشامیدنی برای استفاده و افزایش سطح ph آب برای تولید آب یونیزه قلیایی و استفاده از خواص درمانی آب قلیایی برای بدن انسان است. یک تصفیه آب قلیایی با کاهش سطح اسیدیته آب آشامیدنی و افزایش سطح قلیایی آن میتواند خواص قوی آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی در اختیار شما قرار دهد که فواید زیادی برای بدن انسان داشته و در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

طبیعتا همه ما برای خرید بهترین نوع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیاز به تحقیق و بررسی تفاوت انواع دستگاه‌ تصفیه آب و مقایسه بهترین دستگاه های تصفیه آب در مارک و برند های مختلف با هم داریم. مینروا از میان مارک‌ های معروف، برندی خوش آوازه و درجه یک است که خدمات قبل و پس از فروش بسیار مناسبی نیز در اختیار خریداران قرار خواهد داد. یکپارچه بودن فیلتر تصفیه آب و قطعاتی همچون پمپ و مخزن این دستگاه که با برند Minerva عرضه می‌گردند، دارا بودن استاندارد و کیفیت درجه یک فیلترها و قطعات Minerva، وجود قیمت ثابت در سراسر ایران و دارا بودن نمایندگی فروش معتبر، گارانتی طلایی و خدمات ارزنده همچون مشاوره و پاسخگویی 24 ساعته، دستگاه تصفیه آب مینروا را به بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تبدیل کرده است.

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

مارک‌های معروف تصفیه آب بسیاری در ایران وجود دارد، اما از آنجایی که دستگاه‌های خوب ساخت کشور تایوان هستند، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی نیز از میان دستگاه های اصل تایوان انتخاب می‌گردد.

از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران می‌توان به تصفیه آب مینروا تایوان Minerva اشاره کرد. آب تصفیه کن مینروا تنها برند دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهینامه کنترل کیفیت بهداشت آب WaterQuality، گواهی سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA و استاندارد CE اروپا می‌باشد.

تصفیه آب مینروا با دارا بودن نماد اصالت به مشتریان این امکان را می‌دهد که به راحتی مدل اصلی و اورجینال این دستگاه را از مدل‌های تقلبی تشخیص دهند. همچنین این دستگاه از پمپ قدرتمند تایوانی و فیلتر ممبران اسمز معکوس مارک فیلمتک Filmtec آمریکا، جهت تصفیه بهتر آب آشامیدنی بهره می‌گیرد که کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده را بسیار بهتر و درجه یک‌تر از آب معدنی می‌کند.

اجزای تشکیل دهنده انواع مدل‌های تصفیه آب خانگی مینروا کاملا بهداشتی و استاندارد طراحی و تولید شده‌اند و به هیچ وجه با آب واکنش شیمیایی نمی‌دهند تا بو، طعم و رنگ آب آشامیدنی تلخ و از حالت عادی خارج نشود.

از مزایای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تایوان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. بهره گیری از سیستم اسمز معکوس به‌روزترین روش تصفیه آب آشامیدنی تحت لیسانس آمریکا
2. قطعات و فیلترهای درجه یک و استاندارد تصفیه آب ساخت کشور تایوان مهد تولیدات انواع تصفیه آب خانگی
3. بهره گیری از فیلتر ممبران 13 لایه ریزبافت مارک فیلمتک Filmtec آمریکا با هولوگرام رنگی (قابل تشخیص اصلی از تقلبی)
4. دارای نماد اصالت و حک برند جهت تشخیص دستگاه اصلی از تقلبی
5. دارای ضمانت قیمت در کنار کیفیت درجه یک
6. دارای گارانتی طلایی 12 تا 18 ماهه بدون قید و شرط تمام قطعات
7. خدمات نصب و ارسال رایگان توسط نمایندگی انحصاری شرکت تصفیه آسا
8. خدمات اطلاع رسانی دوره ای تعویض فیلتر تصفیه آب و پشتیبانی 24 ساعته
9. مخزن ذخیره 16 لیتری تحت فشار، جهت استفاده از آب آشامیدنی تصفیه شده در زمان قطع آب و برق
10. اتصالات کوئیک فیتینگ جهت آب بندی سریع‌تر و بهتر
11. دارای مدل‌های مختلف ارزان قیمت و بالاتر
12. مناسب‌ترین گزینه برای استفاده خانگی و آب چاه

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

اما پرفروش‌ترین و بهترین دستگاه تصفیه آب نوع خانگی برند مینروا به ترتیب زیر هستند. عملکرد دستگاه‌ تصفیه آب مینروا به یک شکل می‌باشد، با این وجود قبل از خرید بهترین دستگاه تصفیه آب در ایران نیازمند بررسی نکات مهم و راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی خواهیم بود. در ادامه به بررسی عملکرد هر کدام و تفاوت آنها می‌پردازیم. پیشنهاد می‌شود در ادامه با ما همراه باشید تا کاملا از سیستم تصفیه آب هر کدام از مدل‌های Minerva اطلاع پیدا کنید.

فیلترهای کربنی موجود در مراحل دوم و سوم این دستگاه کاملا کربن گیاهی بوده و از پوسته نارگیل تولید شده‌اند. در مرحله سوم فیلتر کربن بلاک به محافظت از فیلتر ممبران (قلب اصلی سیستم اسمز معکوس) می‌پردازد. فیلتر اصلی مینروا که ممبران اسمز معکوس آمریکایی فیلمتک (Filmtec) و گلد تورای است، یک فیلتر ریزبافت 13 لایه است که املاح بسیار مضر و سرطان زایی همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم و املاح دیگر کوچکتر از 0,0001 میکرون را از آب آشامیدنی حذف نموده و توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا زیر 100 را دارد. این فیلتر دارای پساب فاضلاب است و پس از تصفیه املاح مضر آنها را به فاضلاب هدایت می‌کند و آب تصفیه شده نیز به تانک تصفیه آب مینروا خواهد رفت.

فیلتر شماره پنجم آب تصفیه کننده خانگی مینروا Minerva فیلتر کربن خطی به شیرین نمودن بو، طعم و رنگ آب کمک شایانی می‌کند و از طعم تلخ آب تصفیه شده جلوگیری خواهد نمود. فیلتر مینرال معدنی ساز مینروا در مرحله ششم، املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه‌ی آب آشامیدنی حذف و تصفیه شده بودند همچون کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات را در آب آشامیدنی غنی سازی می‌کند تا سختی آب بیش از اندازه کاهش پیدا نکند و آب تصفیه شده برای بدن انسان ضرر نداشته باشد.

فیلتر مرحله هفتم یعنی فیلتر قلیایی کننده (آلکالاین) آب آشامیدنی، با افزایش سطح ph آب آشامیدنی شهری، هم از مضرات آب اسیدی برای معده و در کل سلامت بدن جلوگیری می کند و هم خواص آب قلیایی برای سلامت بدن انسان را به آب آشامیدنی می‌افزاید. از مهم‌ترین و بهترین خواص آب قلیایی برای بدن انسان، داشتن خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی قوی می‌باشد.

فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز O2+ یا O2PLUS مینروا با افزایش سطح اکسیژن موجود در آب سالم آشامیدنی، بدن را همیشه هیدراته نگه می‌دارد. هیدراته بودن بدن انسان باعث شادابی و شفافیت پوست می‌گردد و همچنین از بروز لک‌های پوستی بر روی صورت جلوگیری خواهد کرد. این مدل از برند تصفیه کننده آب مینروا، کامل‌ترین و پرفروش‌ترین تصفیه آب خانگی در ایران محسوب می‌شود و یک دستگاه تصفیه آب حرفه‌ای تمام عیار است. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه این محصول مراجعه کنید.

تصفیه آب قلیایی

دستگاه تصفیه آب قلیایی یک سیستم 7 یا 8 مرحله ای است که از فرایند اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می کند. در مرحله هفتم این دستگاه یک فیلتر قلیایی قرار می گیرد که وظیفه اش تنظیم سختی آب است. سطح ph یا همان سختی آب آشامیدنی مناسب برای نوشیدن عددی بین 7.5 تا 9 می باشد که به آن آب قلیایی می گویند. هر عددی پایین تر از آن نشان دهنده ی اسیدی بودن آب است که در اثر تصفیه آب و از بین رفتن سختی و مواد معدنی مفید آن می باشد. فیلتر قلیایی ph آب را تنظیم می کند و مطابق با استاندارد جهانی به عددی می رساند که آب قلیایی شده و برای انسان مفید است. این آب آنتی اکسیدان های زیادی دارد که برای کاهش خطر ابتلا به سرطان بسیار موثر است و از مشکلات گوارشی، پوکس استخوان و دیابت و دیگر بیماری های ناشی از اسیدیته بدن جلوگیری می کند.

تصفیه آب فرابنفش

تصفیه آب فرا بنفش ترکیبی است از سیستم اسمز معکوس و یو وی که در مرحله ی آخر دستگاه از یک فیلتر ماورا بنفش برای انگل زدایی و از بین بردن موجودات زنده آب استفاده می شود. این کار باعث می شود تا آب ویروس کشی و استریلیزه شود. تصفیه آب فرا بنفش مناسب مناطقی است که از چاه خانگی استفاده کنند مثل ویلا ها و شهرک های شمال کشور و هر جای دیگری که منبع آب آن ها چاه باشد. بنابراین این روش برای آب شهری که حاوی کلر است مناسب نمی باشد چرا که در آب شهری کلر زنی همان عمل دستگاه فرا بنفش را انجام می دهد و خرید آن هزینه ی اضافه کردن است. پس با توجه به نوع آب و نیازتان دستگاه تصفیه آب خود را خریداری نمایید.

تصفیه آب اکسیژن ساز

آب تصفیه کن اکسیژن ساز اغلب یک دستگاه 8 مرحله است که از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می کند و در مرحله هفتم آب را قلیایی و در مرحله ی آخر با یک فیلتر اکسیژن ساز ساختار مولکولی آب را شکسته و باعث افزایش میزان اکسیژن در آن می شود. این امر سبب می شود آب دارای انرژی زیادی شود که برای شادابی و سرحال شدن بدن و هم چنین سر زندگی پوست نیز بسیار موثر است.

تصفیه آب اسمز معکوس

سیستم اسمز معکوس یک روش حرفه ای برای تصفیه آب است. در این روش با بهره گیری از یک پمپ و فیلتر ممبران، آب لوله کشی با فشار زیاد از فیلتر ممبران عبور می کند و تمام املاح مضر و ریز آب جدا شده و وارد فاضلاب می شوند. این عمل سختی آب را کاهش داده و باعث شیرین شدن آن نیز می شود. این دستگاه به دلیل این که دارای پمپ است با برق کار می کند و یک مخزن برای نگهداری آب نیز دارد تا در زمان قطعی برق همچنان آب تصفیه شده در اختیار داشته باشد. دستگاه اسمز معکوس دارای مدل های مختلفی است که دستگاه های 6 مرحله ای، قلیایی کننده، فرا بنفش و اکسیژن ساز را شامل می شود. فیلتر های یک دستگاه اسمز معکوس 6 مرحله ای عبارتند از فیلتر پروپیلن، کربن فعال، کربن بلاک، ممبران، پست کربن و مینرال. دیگر انواع دستگاه های اسمز معکوس دارای یک الی دو فیلتر بیشتر هستند که در ادامه توضیح خواهیم داد.

تصفیه آب اولترا فیلتراسیون

تصفیه آب UF اولترا فیلتراسیون دستگاه هایی 3 الی 8 مرحله ای هستد که از فیلتر های کربنی که به صورت پشت سر هم قرار گرفته اند تشکیل شده اند. این سیستم بدون پمپ، مخزن و فیلتر ممبران است و بدون برق کار می کند و تنها با فشار خود آب آن را تصفیه می کند. اولترا فیلتراسیون بر خلاف اسمز معکوس قادر به کاهش سختی آب نیست و نمی تواند املاح بسیار ریز آب را از بین ببرد. به همین دلیل بیشتر برای تصفیه آب هایی که دارای رسوبات و کلر باشند مناسب است. تصفیه آب uf یک دستگاه ارزان قیمت است و روش تصفیه بسیار ساده ای دارد. تجهیزات آن کم می باشد و هزینه ای زیادی برای تعمیرات و نگهداری آن لازم نیست. اگر سختی آب کمی دارید این دستگاه می تواند گزینه ی خوبی برای شما باشد اما آب تصفیه شده کامل و 100 خالص در اختیار شما قرار نمی دهد و مانند اسمز معکوس نمی تواند تمام نیاز شما را از یک دستگاه تصفیه آب برطرف کند.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از سایت تصفیه آسا

شرکت تصفیه آسا، از بزرگترین وارد کنندگان و عرضه کنندگان انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل و فیلتر تصفیه آب خانگی و قطعات یدکی آب شیرین کن میباشد . تصفیه آسا با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در زمینه افزایش کیفیت آب آشامیدنی و بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص به ارائه خدمات ارزنده در کنار عرضه دستگاه تصفیه آب خانگی پرداخته و شما را در انتخاب یک دستگاه مناسب همراهی خواهد کرد.

پیشنهاد میشود برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید تا طبق نیاز شما گزینه های مناسب معرفی گردیده و بهترین محصولات در اسرع وقت در اختیار شما قرار گیرد.

قیمت دستگاه تصفیه آب

شرکت تصفیه آسا، عرضه کننده لیست قیمت روز انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران میباشد که به صورت روزانه به ارائه قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی میپردازد. از محصولات برند مینروا Minerva، که توسط نمایندگی تصفیه آب تصفیه آسا در سراسر ایران عرضه میشوند دارای گارانتی بدون قید و شرط طلایی قطعات و همچنین تضمین قیمت نیز میباشند و شما عزیزان میتوانید خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت و خدمات نصب و ارسال رایگان در سریع ترین زمان ممکن تجربه نمایید. قیمت آب تصفیه کن خانگی در مدل های مختلف را میتوانید با تخفیفات فروش ویژه تصفیه آسا مشاهده نموده و اقدام به ثبت سفارش نمایید.نوشته شده در خرداد 1400 | رپورتاژ آگهی
فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای ham-nafas.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ham-nafas.ir | نقشه سایت